Stacja kontroli pojazdów Wrocław

Stacja kontroli pojazdów Wrocław

img8Okresowe badania techniczne busów o masie nie przekraczającej 3,5 ton wykonuje się na analogicznych zasadach jak przeglądy samochodów osobowych – niezależnie od tego, czy bus jest przeznaczony do przewozu ludzi czy towarów. Przed upływem trzech lat od momentu rejestracji busa wykonać należy pierwsze okresowe badanie techniczne. Kolejny przegląd konieczny jest przed upływem dwóch lat, a każdy następny wykonuje się w jednorocznych odstępach czasu.

Stacja kontroli pojazdów Wrocław – Fabryczna
Kierowców i właścicieli busów z zachodniej, centralnej i północnej części miasta zapraszamy do nowoczesnej stacji kontroli pojazdów przy u. Nowodworskiej 17b we Wrocławiu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00, w soboty stacja kontroli pojazdów czynna jest od 8.00 do 13.00.

Stacja kontroli pojazdów Wrocław – Krzyki
W południowej części Wrocławia dysponujemy wysokich standardów stacją diagnostyczną zlokalizowaną przy ul. Skarbowców 4. Stacja na Krzykach czynna jest w soboty o trzy godziny dłużej: od 8.00 do 16.00. Od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach 8.00 – 20.00.

Wykonujemy nie tylko przeglądy okresowe. W naszych stacjach kontroli pojazdów we Wrocławiu załatwisz także:
przegląd busa zarejestrowanego wcześniej za granicą (pierwsze badanie techniczne w Polsce)
przegląd busa skierowanego na badanie techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę
przegląd busa przystosowanego do zasilania gazem.

Pracownicy obydwu naszych stacji diagnostycznych obowiązkowo mają techniczne wykształcenie i co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie. Dysponujemy wysokiej klasy wyposażeniem, w tym m.in. niemieckimi liniami diagnostycznymi Nussbaum (diagnostyka hamulców i amortyzatorów) oraz urządzeniami GTO Laser produkcji polskiej służącymi do precyzyjnej diagnostyki geometrii kół. Gwarantujemy rzetelną obsługę i małe kolejki. Do tej pory zaufało nam już kilka tysięcy klientów.