Przeglądy rejestracyjne Wrocław

Przeglądy rejestracyjne Wrocław

ID-100272899Okresowe badania techniczne przyczepy o masie nie przekraczającej 3,5 ton wykonuje się analogicznie do przeglądów technicznych samochodów: pierwszy przegląd przed upływem 3 lat od dnia rejestracji przyczepy, drugi przed upływem 2 lat, a każdy kolejny przed upływem roku.
Okresowych badań technicznym nie wymagają przyczepy lekkie, o dopuszczalnej masie całkowitej do 750 kilogramów.

Pewną popularnością w Polsce cieszy się przerabianie przyczep – zarówno na food trucki, jak i w celach gospodarskich. Pamiętajmy, że pojazd w którym dokonano zmian konstrukcyjnych, wymaga dodatkowego badania technicznego.

Przyczepy – przeglądy rejestracyjne Wrocław Fabryczna
Dysponujemy stacją diagnostyczną położoną przy ul. Nowodworskiej 17b. Szczególnie łatwy dojazd mają do nas właściciele przyczep z Fabrycznej, Psiego Pola (szybki dojazd drogą nr 5), Starego Miasta i Śródmieścia. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 (w soboty od 8.00 do 13.00).

Przyczepy – przeglądy rejestracyjne Wrocław Krzyki
Druga nasza placówka mieści się w samym centrum dzielnicy Krzyki, przy ul. Skarbowców 4 i obsługuje dynamicznie rozwijającą się południową część miasta. Bardzo łatwo dojechać tu zarówno ze Starego Miasta, Śródmieścia, Fabrycznej, jak i z węzła autostradowego Bielany. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 (w soboty od 8.00 do 16.00).

Rzetelna diagnoza bez kolejek
Zatrudniamy doświadczonych (minimum 5 lat stażu pracy) i wykształconych technicznie mechaników, którzy pracują na wysokiej klasy sprzęcie. Hamulce i amortyzatory sprawdzamy na linii diagnostycznej renomowanej niemieckiej firmy Nussbaum.