Przegląd techniczny Wrocław

Przegląd techniczny Wrocław

imgJak często należy wykonywać przegląd rejestracyjny? W przypadku nowo zakupionych pojazdów (zarówno samochodów jak i motocykli) badanie techniczne przeprowadzamy przed upływem 3 lat. Następne po 2 latach, a każde następne po roku.

Przegląd techniczny samochodu we Wrocławiu wiązać się może niekiedy z kolejkami. Nic dziwnego – w mieście zarejestrowanych jest około 350 tysięcy aut. Właściciele kilku tysięcy spośród nich zostali już zresztą naszymi zadowolonymi klientami. Dobra organizacja pracy oraz posiadanie 2 stacji diagnostycznych sprawiają, że my nie wiemy co to są długie kolejki. Przegląd techniczny we Wrocławiu od ręki? – Tak, to możliwe tylko u nas:
Nowodworska 17b (Nowy Dwór)
Skarbowców 4 (Krzyki).

Kompleksowy przegląd techniczny samochodu Wrocław
Wykonujemy przeglądy zarówno samochodów osobowych,jak i busów do 3,5 tony oraz przyczep i motocykli. Oferujemy możliwość wykonania przeglądu rejestracyjnego samochodu z instalacją gazową. W przypadku auta na gaz, prosimy o przygotowanie do przeglądu następujących dokumentów:
dowodu rejestracyjnego pojazdu
ważnego protokołu z badania odbiorczego zbiornika, potwierdzonego pieczątką TDT (Transportowego Dozoru Technicznego).
Ważnej decyzji na zbiornik.
Z reguły decyzja na zbiornik znajduje się na tym samym arkuszu co protokół. Wyjątki stanowią dwie sytuacje. Pierwsza – kiedy posiadamy wykonane badanie doraźne na zbiornik, wykonane po upływie 10 lat od jego produkcji. Druga – kiedy zagubiliśmy dokumenty. W obu przypadkach dokumenty te występują wówczas osobno. Są one niezbędne dla przeprowadzenia badania pojazdu wyposażonego w LPG.
Przypominamy także, że termin ważności zbiornika gazowego upływa po 10 latach. Po tym okresie należy zalegalizować go ponownie lub wymienić na nowy.
Na obu naszych stacjach wykonać można również przeglądy:
pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą (pierwsze badanie techniczne, możliwość wykonania badania bez tablic rejestracyjnych).
pojazdów skierowanych na badanie techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę. (Wykonujemy badania na pokwitowaniu Policji, bez konieczności pobierania pozwolenia czasowego oraz próbnych tablic rejestracyjnych.)

Nadajemy także i wybijamy numery na nadwoziach (podwoziach – ramach) pojazdów oraz wykonujemy tabliczki zastępcze.

Fachowa obsługa
Wszyscy nasi pracownicy mają wykształcenie techniczne i co najmniej 5 lat doświadczenia. Pracujemy na nowoczesnych maszynach diagnostycznych, takich jak Nussbaum (sprawdzanie hamulców i amortyzatorów) czy GTO LASER PRECYZJA (sprawdzanie geometrii kół). Gwarantujemy szybki, sprawny i rzetelny przegląd techniczny we Wrocławiu.